Psychiatrie

Služby soukromých psychiatrů nabízíme na naší klinice OSOBNĚ i ONLINE.

Přijímáme do péče dospělé a adolescenty po završení 15 let věku.

Chci se dozvědět více o osobních službách.

Chci se dozvědět více o zdravotní péči online

Chci se dozvědět více o psychiatrii pro mladistvé


 

Klinika Adicare nabízí celou paletu péče o duševní zdraví pod jednou střechou. Jednotliví odborníci spolu vzájemně komunikují. Psychiatrickou péči lze podpořit psychoterapií, detailní klinicko-psychologickou diagnostikou, neurologickým vyšetření nebo odbornými nácviky svalových a dechových technik. Všechny služby lze využívat osobně nebo i online formou setkávání s lékařem přes videohovor.

Došlo ke zhoršení Vašeho psychického stavu a Vy nebo Váš blízký potřebujete pomoc psychiatra okamžitě? Máte před návštěvou psychiatra obavy a chcete svůj problém řešit s lékařem na rovnocenné úrovni, v respektující a chápající atmosféře? Záleží Vám na tom, aby vše proběhlo diskrétně a žádné údaje nebyly zanášeny do zdravotní dokumentace pojišťoven?

Na první vstupní vyšetření se můžete objednat pomocí našeho rezervačního kalendáře.

Služby podléhají přímé platbě klientů dle platného ceníku, k prvnímu vyšetření není třeba žádanka či doporučení jiného lékaře. Z důvodu udržení kvality poskytované zdravotní péče nelze standardně předepisovat recepty bez řádného kontrolního vyšetření, např. pouze na základě mailové či telefonické výzvy klienta. Intervaly mezi kontrolními vyšetřeními činí maximálně tři měsíce, výjimky stanovuje lékař.