„Hluboce si vážíme každého člověka, který v sobě nalezne sílu bojovat se svým problémem a jsme připraveni mu poskytnout odbornou a diskrétní pomoc. Dejte se s námi na cestu k nezávislosti“

Terapeutický tým AdiCare

Využijte možnost terapie na dálku, pomocí videorozhovorů. Výsledky jsou srovnatelné s osobní psychoterapií! Více informací zde.  

Nabízíme:

Diagnostiku závažnosti problému včetně zcela diskrétního vyšetření možného poškození tělesného zdraví v důsledku nadměrného pití.

Komplexní ambulantní léčebné programy Kontrolované konzumace včetně intezivní psychoterapeutické a případné psychiatrické pomoci při řešení vnitřních spouštěčů nebezpečného pití.

Komplexní ambulantní léčebné programy zaměřené na abstinenci, včetně adiktologické pomoci a případné medikace, omezující bažení. Doléčovací amnulantní programy pro absolventy ústavní léčby.

Jaké chování je vlastně vysokorizikové a jaké druhy pití nás opravdu vážně ohrožují? Čtěte dále

Aktuálně je možné se hlásit do skupinové terapie!! Více informací...Chcete být pravidelně informováni o nejnovějších metodách v oblasti péče o duševní zdraví, léčbě depresí, nespavosti, stresu či závislostí?

Chcete si občas přečíst různá doporučení, varování či zamyšlení známých psychologů a psychiatrů na téma obnovy duševního zdraví?

Dejte prosím like naší FB stránce a získáte bezplatný přístup k našemu FB zpravodaji Péče o duši.

Nemusíte se obávat, na FB vystupujeme zcela neutrálně, pouze jako lékařská společnost.